Меню Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіційна сторінка Укргідроенерго на Facebook Офіцій канал Укргідроенерго на YouTube

Дністровська ГЕС

Дністровська ГЕС розташована на південному заході України на р. Дністер.

Дністровська ГЕС - унікальна за комплексним призначенням, конструктивними особливостями, компоновочними рішеннями, складом і конструкцією обладнання. Основною особливістю споруд гідровузла є будівля ГЕС руслового типу, що сприймає відносно високий напір води (до 55 м) з водозливами, розміщеними над машинним залом, що дало можливість відмовитись від будівництва окремої водозливної греблі.

Коментарі, рекомендації та пропозиції з обґрунтуванням до проекту Правил експлуатації водосховищ Дністровського каскаду ГЕС і ГАЕС просимо надсилати за адресою uhepress@gmail.com до 20 травня 2018 року.

Правила експлуатації водосховищ Дністровського каскаду ГЕС і ГАЕС.

Комментарии, рекомендации и предложения с обоснованием к проекту Правил эксплуатации водохранилищ Днестровского каскада ГЭС и ГАЭС просим высылать на адрес uhepress@gmail.com до 20 мая 2018 года.

Правил эксплуатации водохранилищ Днестровского каскада ГЭС и ГАЭС

Comments, recommendations and substantiation of suggestions to the draft of Regulation to operate water reservoirs of the HPP and PSPP Dniester Cascade should be sent to the email address uhepress@gmail.com by 20 May 2018.

Regulation to operate water reservoirs of the HPP and PSPP Dniester Cascade.